RZEŹBA - UAP [Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu]

UNIWERSYTET ARTYSTYCZNY W POZNANIU

WYDZIAŁ RZEŹBY

o wydziale REKRUTACJA STUDIA DOKTORANCKIE KONTAKT STRUKTURA

V WARSZTATY RZEŹBIARSKO - RYSUNKOWE - MŁODE SKOKI’19 vol.2  

Szanowni Państwo, zapraszamy na sesję jesienną V WARSZTATÓW RZEŹBIARSKO - RYSUNKOWYCH - MŁODE SKOKI’19 
Warsztaty Wydziału Rzeźby Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu dla kandydatów i uczniów przygotowujących się na studia na kierunku rzeźba, które odbędą się w dniach 02 - 07 grudnia 2019 roku w Domu Plenerowym UAP w Skokach Organizatorem pleneru jest Wydział Rzeźby, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu.   

CEL

Plener jest skierowany do wszystkich osób kandydujących na kierunek rzeźba. W programie warsztatów są zajęcia i ćwiczenia z rzeźby, rysunku i technik rzeźbiarskich. Opiekunami pleneru są wykwalifikowani pracownicy Wydziału dr Rafał Kotwis i dr Igor Mikoda oraz wizytujący profesorowie i pracownicy z Wydziału Rzeźby UAP. Prowadzone warsztaty mają na celu przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia, nastawione są na pracę studyjną z modela i poznawanie warsztatu rzeźbiarskiego potrzebnego do realizacji założonych koncepcji. Dom Plenerowy w Skokach posiada pracownie o wysokim standardzie, gotowe do pracy przez cały rok. Pracownie są przygotowane do prowadzenia zajęć rzeźbiarskich i rysunkowych, uczestnicy zobowiązani są do posiadania własnych narzędzi do pracy w glinie oraz do rysowania.  

GDZIE

Plenerowy Dom Studencki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu ul. Zamkowa 1, 62-085 Skoki  

KIEDY

02.12 - 07.12.2019 Zakwaterowanie w domu plenerowym 02.12 (poniedziałek) do godz. 12:00 Zakończenie warsztatów i wymeldowanie 06.12 / 07.12 (piątek, sobota)  

JAK

Organizator przewiduje przyjęcie zgłoszeń indywidualnych i grup 2-4 osobowych z różnych szkół. 
Organizator zakłada uczestnictwo w warsztatach opiekunów – nauczycieli w przypadku grupy uczestników z jednej jednostki. 
Warsztaty kierowane są wyłącznie do osób pełnoletnich - warunkiem uczestnictwa jest ukończone 18 lat.* 
*Osoby niepełnoletnie warunkowo dopuszczane są jedynie w przypadku zorganizowanych grup pod opieką uprawnionego opiekuna. 
**(Osoby dopuszczone warunkowo powinny posiadać pisemną zgodę od opiekunów na udział w plenerze. Kopię należy przesłać droga elektroniczną, oryginał zabrać ze sobą) 
MAKSYMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW: 15 / ilość miejsc ograniczona* 
*O przyjęciu zgłoszeń decyduje kolejność zgłoszeń. 
KOSZT PLENERU Całkowity koszt warsztatów dla jednego uczestnika wynosi 250zł (5dni), obejmuje noclegi w Domu Plenerowym w Skokach i wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja). WAŻNE -Przy zgłoszeniu należy określić czy osoba jest wegetarianinem.
*Pokoje: 2, 3, 4, 5 i 6 osobowe (2 osobowe na parterze dla kadry) 

ZGŁOSZENIA I DODATKOWE INFORMACJE

igor.mikoda@uap.edu.pl / +48666343111

Termin zgłoszeń mija 25 LISTOPADA 2019r.  

Serdecznie zapraszamy do udziału.  

RELACJA 2017

Krótka fotorealacja z edycji z 2017 roku.

RELACJA 2016

Krótka fotorealacja z edycji z 2016 roku.